http://vlidna-autoskola.cz/
file1328611506.png
  • VW Beetle 1,2 TSI 77kW
  • Škoda Citigo 1,0 ASG
  • Škoda Yeti 2,0 TDI 4x4
  • Manuální převodovka
  • Automatická převodovka
  • B+E a B96
  • Skupiny  AM, A1, A2, A

Rychlá navigace    »   Vlídná autoškola

Vlídná autoškola Plzeň

     Od roku 1992 se snažím o poctivou a profesionální výuku nových řidičů. Nechci jako mnohé jiné autoškoly v Plzni kurz různě švindlovat, abych dosáhl zisku za malé kurzovné! Známé jsou praktiky, kdy jezdí v autě více žáků najednou, chybí často i zcela teorie, praktická údržba či zdravotní výchova! Běžně se krátí hodiny výcviku, kolikrát až o desítky procent! Co je ale horší, chybí jakýkoliv plán výuky a výcviku!!! Vlídná autoškola Plzeň má pro Vás profesionálně připravený plán! Nejprve teorie na učebně, (testy zde nepíšeme) potom následuje výcvik, který vede k získání návyků v ovládání vozidla a teprve poté se učí chování s vozidlem v provozu. Ve vozidle jezdí jen jeden žák a učitel! Nejezdí se jen tak městem, ale mám vypracovaný harmonogram, ve kterém je každá lekce výuky i výcviku naplánovaná a připravená! Moji učitelé postupují podle těchto plánů, našim žákům se zcela věnují a dodržují zásady slušného chování! Myslím, že je jedno s jakým autem se budete učit, ale rozhodně není jedno kdo Vás učí! My víme jak! Již od roku 2007 provádím jako první v Plzni výcvik na vozidle s automatickou převodovkou! 

Přihláška do Vlídné autoškoly Plzeň

Máte-li zájem, můžete si rovnou u nás v záložce "Soubory ke stažení" stáhnout přihlášku do Vlídné autoškoly Plzeň a jiné výukové materiály. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat, těšíme se na každého z Vás! Kontaktní údaje naleznete v záložce "Kontakt". Mějte na paměti, že levně neznamená nejlépe.

Přehled kurzovného (ceník) - Vlídná autoškola v Plzni

Kurzovné nebo-li ceník naleznete v záložce "Ceník". Ceník je rozdělen podle typů řidičského oprávnění.

 

Děkuji Vám, že jste si vybrali Vlídnou autoškolu v Plzni! 


Oldřich Žáček
Oldřich Žáček
majitel a učitel
Naše akce
Od 1.8.2023 se budu moci zase více věnovat tzv. "kondičním jízdám", které Covid 19 tak trochu "přibrzdil"
Užitečné odkazy

Vlídná autoškola Plzeň má pro Vás profesionálně připravený plán!

Reference autoškola v Plzni.

Nejprve teorie na učebně, potom následuje výcvik, který vede k získání návyků v ovládání vozidla a teprve poté se učí chování s vozidlem v provozu.

Dobrá autoškola v Plzni - kondiční jízdy, řidičský průkaz B, levná autoškola Plzeň.