http://vlidna-autoskola.cz/
file1328611506.png
  • VW Beetle 1,2 TSI 77kW
  • Škoda Citigo 1,0 ASG
  • Škoda Yeti 2,0 TDI 4x4
  • Manuální převodovka
  • Automatická převodovka
  • B+E a B96
  • Skupiny  AM, A1, A2, A

Rychlá navigace    »   Vlídná autoškola

Vlídná autoškola Plzeň

     Od roku 1992 se snažím o poctivou a profesionální výuku nových řidičů. Nechci jako mnohé jiné autoškoly v Plzni kurz různě švindlovat, abych dosáhl zisku za malé kurzovné! Známé jsou praktiky, kdy jezdí v autě více žáků najednou, chybí často i zcela teorie, praktická údržba či zdravotní výchova! Běžně se krátí hodiny výcviku, kolikrát až o desítky procent! Co je ale horší, chybí jakýkoliv plán výuky a výcviku!!! Vlídná autoškola Plzeň má pro Vás profesionálně připravený plán! Nejprve teorie na učebně, (testy zde nepíšeme) potom následuje výcvik, který vede k získání návyků v ovládání vozidla a teprve poté se učí chování s vozidlem v provozu. Ve vozidle jezdí jen jeden žák a učitel! Nejezdí se jen tak městem, ale mám vypracovaný harmonogram, ve kterém je každá lekce výuky i výcviku naplánovaná a připravená! Moji učitelé postupují podle těchto plánů, našim žákům se zcela věnují a dodržují zásady slušného chování! Myslím, že je jedno s jakým autem se budete učit, ale rozhodně není jedno kdo Vás učí! My víme jak! Již od roku 2007 provádím jako první v Plzni výcvik na vozidle s automatickou převodovkou! 

Přihláška do Vlídné autoškoly Plzeň

Máte-li zájem, můžete si rovnou u nás v záložce "Soubory ke stažení" stáhnout přihlášku do Vlídné autoškoly Plzeň a jiné výukové materiály. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat, těšíme se na každého z Vás! Kontaktní údaje naleznete v záložce "Kontakt". Mějte na paměti, že levně neznamená nejlépe.

Přehled kurzovného (ceník) - Vlídná autoškola v Plzni

Kurzovné nebo-li ceník naleznete v záložce "Ceník". Ceník je rozdělen podle typů řidičského oprávnění.

 

Děkuji Vám, že jste si vybrali Vlídnou autoškolu v Plzni! 


Oldřich Žáček
Oldřich Žáček
majitel a učitel
Naše akce
Užitečné odkazy

Vlídná autoškola Plzeň má pro Vás profesionálně připravený plán!

Reference autoškola v Plzni.

Nejprve teorie na učebně, potom následuje výcvik, který vede k získání návyků v ovládání vozidla a teprve poté se učí chování s vozidlem v provozu.

Dobrá autoškola v Plzni - kondiční jízdy, řidičský průkaz B, levná autoškola Plzeň.